Aktualności.

Energetycznie i ekologicznie, czyli Targi Enex i Ekotech w Targach Kielce już od 8 do 9 marca!

Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce!
Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja dostępna na stronie www.targikielce.pl/enex

Więcej Info

Komentarz Koalicji eTransport na temat celu redukcji emisji z transportu zaproponowanego przez Komisję Europejską

Komisja Europejska zaproponowała nowy cel redukcji emisji dla nowych pojazdów ciężarowych o 90% do 2040 roku. Przedstawiamy stanowisko Koalicji eTransport odnoszące się do nowych ustaleń KE.

Więcej Info

Zawarliśmy porozumienie o współpracy PIRE z Łukasiewicz – „ORGMASZ”

Przedstawiciele Stowarzyszenia Polska Izba Rozwoju Elektromobilności zawarli porozumienie z Instytutem Organizacji i Zarządzania w Przemyśle „ORGMASZ”. Zawarte porozumienie daje szeroką perspektywę współpracy pomiędzy siecią badawczą Łukasiewicz oraz firmami Członkowskimi i Partnerskimi Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności, a także szerokie możliwości wspierania projektów badawczo-rozwojowych firm technologicznych i start-upów w ramach Inkubatora E-mobility Innovation HUB.

Więcej Info

Trzy organizacje założyły Koalicję eTransport

Powołaliśmy Koalicję eTransport

Bateryjny lub wodorowy – ale na pewno elektryczny! Transport przyszłości już dziś potrzebuje silnego wsparcia, aby polscy przewoźnicy utrzymali pozycję lidera w europejskim sektorze przewozów drogowych. Organizacje pozarządowe i branżowe powołują Koalicję eTransport.

Więcej Info

Start-up CAPACITY został nowym Członkiem Wspierającym PIRE

CAPACITY Członkiem Wspierającym PIRE

Głównym założeniem działalności CAPACITY jest współpraca z właścicielami aplikacji przewozowych w celu usprawnienia im dostaw.

Więcej Info

Wskaźnik emobility 2022

Raport branżowy WSKAŹNIK E-MOBILITY 2022. Elektromobilność na terenie województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego. Inwestycje. Trendy. Zatrudnienie. Eksport.

Premiera raportu WSKAŹNIK E-MOBILITY 2022. Elektromobilność na terenie województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego. Inwestycje. Trendy. Zatrudnienie. Eksport.

Więcej Info

LSSE i inni powołali Zachodni Klaster Elektromobilności

Wspólnie powołaliśmy Zachodni Klaster Elektromobilności!

Nowe konsorcjum, Zachodni Klaster Elektromobilności, powołała Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspólnie z 11 partnerami, w tym Polska Izbą Rozwoju Elektromobilności.

Więcej Info

Firma Codetain dołączyła do PIRE

Codetain Strategicznym Członkiem Wspierającym PIRE

Firma Codetain dołączyła do PIRE! Codetain, to zespół kilkudziesięciu specjalistów IT, którym od lat przyświeca idea: We do IT the green way!

Więcej Info

Bergman Engineering został Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia Polska Izba Rozwoju Elektromobilności

Bergman Engineering Członkiem Wspierającym PIRE

Firma Bergman Engineering Członkiem Wspierającym PIRE! To firma z wieloletnim doświadczeniem, która jest obecnie największym dostawcą inżynierów kontraktowych do przemysłu w Polsce.

Więcej Info

Elektromobilność w Polsce – analiza sektorów transportu drogowego

Przyrost pojazdów zeroemisyjnych, którymi poruszają się kierowcy dynamicznie rośnie, a wraz z nim rośnie zapotrzebowanie na infrastrukturę ładowania. Jak obecnie wygląda struktura polskich dróg pod względem elektromobilności?

Więcej Info


Polska Izba Rozwoju Elektromobilności tworzy, rozwija i wspiera elektromobliność w Polsce. Razem z firmami z branży działamy kompleksowo zapewniając rozwiązania i optymalne wsparcie rozwoju elektromobilności w danym regionie.

DOŁĄCZ DO NAS