Aktualności.

468 elektrobusów na polskich drogach

W okresie styczeń-kwiecień br. w Polsce zarejestrowano 54 nowych autobusów elektrycznych. Tym samym dobiliśmy do poziomu 468 elektrobusów w naszym kraju.

Więcej Info

Polska Izba Rozwoju Elektromobilność w CharIN

Polska Izba Rozwoju Elektromobilność została członkiem wspierającym międzynarodowej organizacji CharIN

Więcej Info

WEBINAR: Elektromobilność a rynek pracy

Elektromobilność to światowy megatrend, który ma coraz większe znaczenie dla światowej gospodarki. Niesie to dla branży automotovie wiele wyzwań.

Więcej Info

Elektryczna rewolucja w Europie trwa w najlepsze

W pierwszym kwartale 2021 roku rejestracja pojazdów elektrycznych (BEV) w Unii Europejskiej wzrosła o 59,1 % w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku.

Więcej Info

Doradca

Polska Izba Rozwoju Elektromobilności zgłasza pierwszą kwalifikację rynkową dla sektora elektromobilności w Polsce.

PIRE przy wsparciu zgłosiło pierwszą w Polsce formalną kwalifikację rynkową skierowaną do managerów, doradców i flotowców.

Więcej Info

Warszawa i Zielona Góra – liderzy użytkowanie autobusów elektrycznych w Polsce

W 2020 roku segment nowych elektrobusów w Polsce odnotował aż 200 nowych rejestracji i tym samym przekroczyliśmy poziom 400 autobusów elektrycznych w naszym kraju.

Więcej Info

Minister Zyska

Zapowiedź programu dopłat do pojazdów [Ministerstwo Klimatu i Środowiska]

Podczas Powerpol 2021 Wiceminister Klimatu i Środowiska zapowiada dopłaty do pojazdów elektrycznych oraz rozwój infrastruktury szybkiego ładowania

Więcej Info


Polska Izba Rozwoju Elektromobilności tworzy, rozwija i wspiera elektromobliność w Polsce. Razem z firmami z branży działamy kompleksowo zapewniając rozwiązania i optymalne wsparcie rozwoju elektromobilności w danym regionie.

DOŁĄCZ DO NAS