Aktualności.

Stanowisko w sprawie definicji autobusów zeroemisyjnych

Okiem eksperta: samorządy powinny inwestować w autobusy elektryczne

Więcej Info

Inauguracja Polsko – Indonezyjskiej Platformy na Rzecz Elektromobilności

Polska Izba Rozwoju Elektromobilności uroczyście zainaugurowała Polsko - Indonezyjską Platformę na Rzecz Elektromobilności.

Więcej Info

E-mobility now! w Lublinie

Kolejne miasto dołącza do programu E-Mobility now!

Więcej Info

E-mobility now! w Rybniku

Rybnik kolejnym miastem w programie E-Mobility now!

Więcej Info

E-mobility now! w Katowicach

Katowice – stolica Górnego Śląska – to kolejne miasto w którym wdrożony zostanie program E-Mobility now!

Więcej Info

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2020

PIRE wraz z MZK Zielona Góra biorą aktywnie udział w obchodach tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

Więcej Info

Zielona Góra – pierwszym miastem wdrażającym program E-mobility now!

Wspólnie z Miastem Zielona Góra wdrażamy w mieście program E-mobility now! dzięki któremu stworzymy warunki do rozwoju elektromobilności oraz zwiększymy ilość pojazdów elektrycznych, tak aby na koniec 2025 roku osiągnąć liczbę 1000 sztuk.

Więcej Info

Jak wygląda zakup samochodu elektrycznego? – webinar 18.06.2020 r.

W spotkaniu wezmą udział obecni i przyszli użytkownicy samochodów elektrycznych oraz dealerzy samochodów. Opowiedzą o problemach napotykanych przy zakupie i zaproponują rozwiązania oraz omówią potrzeby i oczekiwania, z którymi zgłaszają się kupujący?

Więcej Info

Rynek taksówek elektrycznych w Polsce – webinar 25.06.2020 r.

Przedstawiciele korporacji taksówkarskich omówią zalety i wady wykorzystywania samochodów elektrycznych przez transport profesjonalny. Czy w każdym mieście takie rozwiązanie się sprawdzi? Gdzie ładują pojazdy? Czy jest problem z infrastrukturą oraz jak pasażerowie podchodzą do samochodów przyszłości?

Więcej Info

Rynek e-truck, teraźniejszość i przyszłość – webinar 02.07.2020 r.

Podczas spotkania nasi specjaliści omówią, jak wygląda obecnie rynek elektrycznych pojazdów ciężarowych oraz jaka jest jego przyszłość. Gdzie aktualnie wykorzystywane są elektryczne ciężarówki, jaka infrastruktura jest niezbędna do funkcjonowania takich pojazdów.

Więcej Info


Polska Izba Rozwoju Elektromobilności tworzy, rozwija i wspiera elektromobliność w Polsce. Razem z firmami z branży działamy kompleksowo zapewniając rozwiązania i optymalne wsparcie rozwoju elektromobilności w danym regionie.

DOŁĄCZ DO NAS