Webinaria tematyczne

Czym żyje na co dzień branża elektromobilności, już dzisiaj zapraszamy na serię webinariów dotyczących najważniejszych tematów w e-mobility.

3

webinary

10

prelegentów

5

godzin wystąpień

3

tematy

Webinaria

Edukacja i podnoszenie świadomości społecznej w zakresie elekromobilności, to cele Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności. PIRE tworzy i organizuje webinary, konferencje oraz kongresy, poruszające ważne, złożone tematy w dziedzinie e-mobility. Wydarzenia PIRE oparte są na wieloletnim doświadczeniu, ogromnej wiedzy, wsparciu ekspertów oraz ciągłym, nieustannym rozwoju. Dzięki zrzeszaniu specjalistów branży, aktywnej współpracy członkowskiej oraz działalności badawczej, PIRE jest w stanie zapewnić i przekazać kompleksową wiedzę stale zgłębianej elektromobilności.


Jak wygląda zakup samochodu elektrycznego? – webinar 18.06.2020 r.

W spotkaniu wezmą udział obecni i przyszli użytkownicy samochodów elektrycznych oraz dealerzy samochodów. Opowiedzą o problemach napotykanych przy…

Więcej Info

Rynek taksówek elektrycznych w Polsce – webinar 25.06.2020 r.

Przedstawiciele korporacji taksówkarskich omówią zalety i wady wykorzystywania samochodów elektrycznych przez transport profesjonalny. Czy w każdym…

Więcej Info

Rynek e-truck, teraźniejszość i przyszłość – webinar 02.07.2020 r.

Podczas spotkania nasi specjaliści omówią, jak wygląda obecnie rynek elektrycznych pojazdów ciężarowych oraz jaka jest jego przyszłość. Gdzie…

Więcej Info

Harmonogram


18.06.2020

Jak wygląda zakup samochodu elektrycznego?


W spotkaniu wezmą udział obecnii przyszli użytkownicy samochodów elektrycznych oraz dealerzy. Opowiedzą o problemach napotykanych przy zakupiei zaproponują rozwiązania oraz z jakimi potrzebami i oczekiwaniami zgłaszają się nabywcy.


ZAPISZ SIĘ

25.06.2020

Rynek taksówek elektrycznychw Polsce.


Przedstawiciele korporacji taksówkarskich, omówią zalety i wady wykorzystywania samochodów elektrycznych przez transport profesjonalny. Czy w każdym mieście takie rozwiązanie się sprawdzi? Gdzie ładują pojazdy, czy jest problem z infrastrukturą oraz jak pasażerowie podchodzą do samochodów przyszłości.


ZAPISZ SIĘ

02.07.2020

Rynek e-truck, teraźniejszośći przyszłość.


W webinarze nasi specjaliści omówią jak wygląda obecnie i jaka jest przyszłość rynku elektrycznych pojazdów ciężarowych. Gdzie aktualnie wykorzystywane są elektryczne ciężarówki, jaka infrastruktura jest niezbędna do funkcjonowania takich pojazdów.


ZAPISZ SIĘ

Sponsorem cyklu jest:

KONGRES

E-mobility online

Więcej informacji już wkrótce.

Jedzenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Jedzenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Jedzenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Jedzenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Poprzednie wydarzenia PIRE

Nic nie znaleziono.


Polska Izba Rozwoju Elektromobilności tworzy, rozwija i wspiera elektromobliność w Polsce. Razem z firmami z branży działamy kompleksowo zapewniając rozwiązania i optymalne wsparcie rozwoju elektromobilności w danym regionie.

DOŁĄCZ DO NAS